PUKS Maksymilian Cisiec - strona nieoficjalna

2010-10-30, 10:00:00
STADION W CIŚCU

Brak aktywnych ankiet.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

NOWA STRONA INTERNETOWA

• autor: trener, 2011-03-31 18:39

Z wielką przyjemnością pragnę poinformować że powstała nowa strona internetowa naszego klubu która jeszcze bardziej przejrzyście będzie nas informowała o tym co na co dzień dzieje się w naszym klubie  i dodatkowo każdy chętny będzie mógł aktywnie uczestniczyć w tworzeniu strony poprzez facebooka.

Adres strony: UKS Maksymilian Cisiec

W imieniu Prezesa i zarządu Maksymilian Cisiec pragnę podziękować  firmie Initsoft, a w szczególności Robertowi Durajowi za wielką pracę która towarzyszyła tak profesjonalnemu wykonaniu strony.

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

MECZ ŻAKÓW: MAKSYMILIAN CISIEC 3-5 WĘGIERSKA GÓRKA

• autor: trener, 2011-04-02 14:53

Maksymilian Cisiec 3-5 Węgierska Górka

M.Klimas(2), M.Białożyt

W meczu wystąpili: K.Tatarczyk, M.Wojnar, J.Kubica, M.Białożyt, J.Kamiński, D.Talik, P.Biegun, D.Szpak, M.Misiarz, M.Klimas.

Nasi najmłodsi zawodnicy zagrali dziś bardzo dobre spotkanie co prawda wynik nie do końca zadowalający ale ważne że każdy z maluchów z uśmiechem na ustach schodził z murawy. Na wielkie słowa uznania zasłużył sobie nasz bramkarz Konrad Tatarczyk którego interwencje, rozwaga i mądrość w grze była godna zawodników  z seniorskich boisk. Oby tak dalej Konrad:)

Wygrany sparing trampkarzy starszych

• autor: Miloszano, 2011-04-02 14:37

LKS RADZIECHOWY 1-3 MAKSYMILIAN CISIEC

D.Worek24(0-1), 25 (1-1), P.Śleziak 46(1-2), K.Włoch 55(1-3)

Skład-A.Pietrasina- P.Waluś, M.Olberek, J.Rojewicz, Sz.Zawada, K.Kocierz, A.Wróbel, M.Olberek, D.Worek, F.Balcarek, K.Włoch,

Zagrali także: R.Bużko,P.Tyc,D.Motyka, P.Nowak, K.Gluza

Pierwszy mecz na dużym boisku pokazał że jesteśmy w niezłej dyspozycji przed nadchodzącym  sezonem, zagraliśmy w bardzo eksperymentalnym ustawieniu które potwierdziło ogromną wszechstronność naszych zawodników , na wyróżnienie zasługuje Paweł Waluś który na pozycji środkowego obrońcy zanotował bezbłędny występ z mocno wymagającym przeciwnikiem. Niestety w meczu dwóch naszych zawodników odniosło poważne kontuzje Jarka Rojewicza czeka 6 tygodniowa przerwa w treningach( pęknięta torebka stawowa) a na diagnozę kontuzji Dawida Worka musimy poczekać do poniedziałku miejmy nadzieję że "Smerfuś"  będzie wstanie zagrać w inauguracyjnym meczu z Leśną.

JARKOWI I DAWIDOWI ŻYCZYMY JAK NAJSZYBSZEGO POWROTU DO ZDROWIA I PEŁNI FORMY!!!!!!!!

REMIS JUNIORÓW W MECZU SPARINGOWYM

• autor: trener, 2011-03-31 20:38

Makysmilian Cisiec 4-4 Soła Rajcza

Bramki:Tomasz Piecha, Radosław Motyka, Mateusz Gaweł(2)

Skład: R.Wymysło- M. Gaweł, M.Tyrlik, M.Sanetra, R.Motyka-K.Włoch, A.Wymysło, P.Dziedzic, G.Motyka-T.Piecha, P.Koryciak

Zagrali także: D.Worek, J.Rojewicz, J.Greń, A.Śleziak, M.Porębski, M.Porębski, J.Nowak

Plany na nadchodzący tydzień

• autor: Miloszano, 2011-03-27 13:36

W sobotę rozegraliśmy dwa mecze sparingowe, w których nasza drużyna trampkarzy starszych wsparta Miłoszem Węglarzem i Mateuszem Motyką wygrała 14-4 z drużyną Ajax Leśna natomiast trampkarze młodsi odnieśli zwycięstwo z Leśną 8-2. Liga zbliża się wielkimi krokami i w tym tygodniu mamy zaplanowane kolejne spotkania towarzyskie trampkarze starsi zmierzą się na Orliku w Rajczy z drużyną Soła Rajcza a juniorzy w czwartek na głównym boisku w Ciscu  również zmierzą się z juniorami z Rajczy.

Trampkarze starsi MECZ TOWARZYSKIgodz16.30 SOŁA RAJCZA- MAKSYMILIAN CISIEC

( zbiórka15.30 boisko orlik)

kadra na mecz(A.Pietrasina, P.Waluś, F.Balcarek, D.Worek, A.Wróbel, M.Porębski,Sz.Zawada, J.Rojewicz, P.Śleziak)

Trampkarze starsi boisko Orlik Milówka godz.15.30

Juniorzy trening boisko Orlik Milówka godz.17.00

Trampkarze starsi trening boisko Orlik Milówka godz.15.30

Czwartek

Juniorzy Mecz sparingowy Maksymilain Cisiec- Soła Rajcza godz.17.00 (zbiórka 16.30)

Żaki Trening Orlik Milówka godz.15.00 gr1 15.45 gr.2

Trampkarze starsi godz.9.00 boisko główne w Ciscu( zmiana w planie!!)

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

BOSKO CUP/TURNIEJ FINAŁOWY
Ładowanie...